by H Hülya Avşar Hakkında

by H Hülya Avşar 2002 Eylül ayında Hülya Avşar tarafından, sadelik esas olan basic t-shirt ürünlerini piyasaya sundu. Eylül 2015 yılında Hülya Avşar’ın 13. Senesini aynı çizgide farklı ürünleriyle müşterilerine hitap etmek isteyen firmamız; marka değerini yükselterek genişletilmiş ürün yelpazesini yeni yüzüyle sizlere sunmaktadır. Herkese uygun, beğenilen ve her şeyden önce kaliteyi ilke edinerek büyümeye devam eden Hülya Avşar gün geçtikçe yepyeni ürünlerini sizlerin beğenisine sunacaktır.

Ürünlerimiz Türkiye’de üretilmekte olup siparişleriniz İstanbul’dan yurtiçi ve yurtdışı olarak her bölgeye kargo yolu ile gönderim yapılabilmektedir.

Online olarak satışa sunulan ürünlerimize yalnızca hulyaavsar.com.tr adresli web sitemizden ulaşabilirsiniz . Dönem dönem festival, vakif yararına kermes, turnuva gibi sosyal alanlarda teşhir edilecek olan ürünlerimiz için tarihler web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bilgilerinize sunulacaktır.

Misyonumuz, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket eden, kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünleriyle sektöre şekil verebilen bir marka olmaktır.

Vizyonumuz, kalite yönetimini benimseyerek en üst standartlarda üretim ve sunum yapmak, kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunarak çevre ve toplum bilincine sahip bir  marka olmaktır.

Hülya Avşar tekstil sektöründe tanınan yüzüyle ve kazandığı saygınlığı ile uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak çalışmalarımız ve tasarımlarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha da çok çalışmaktayız.