Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik

Hülya Avşar onlinedan  yaptığınız tüm kredi kartı işlemler banka gizlilik kuralları tarafınca güvence altına alınmaktadır.
Bilgilerin aktarımını sağlayan SSL sertifikası, uluslararası saygınlığı ile bilinen GeoTrust şirketi tarafından sağlanır.
Ödeme sayfasında yaptığınız kredi kartı işlemlerine ait bilgiler kesinlikle tarafımızdan görülemez ve kayıt altına alınamaz.
Hülya Avşar’da alışveriş yaparken talep edilen kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde ve hiçbir amaçla 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Ürün iadesi ve değişimi

Satın almış olduğunuz üründen memnun kalmadığınız halde 10 gün içerisinde tarafımıza geri gönderebilirsiniz. Yıkanmış olan ürünümüz iade olarak kabul edilmemektedir.

Beden, renk ve model değişim isteğiniz stoklarımızda bulunduğu takdirde yapılır.

Kusurlu ürünlerimizden firmamız sorumludur.

Ürün iadesinin alıcılarının isteğiyle yapıldığı durumda kargo ücreti alıcıya, bizim tarafımızdan kaynaklanan durumlarda ise kargo ücreti tarafımıza yansıtılır.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Teslimat
 
Hülya Avşar üzerinden vermiş olduğunuz yurtiçi siparişler en geç 3 iş günü içerisinde, kendi ambalajı ile kargoya teslim edilir. Haftasonları (Cumartesi-Pazar) iş günü olarak sayılmaz. Kargo ücreti 5 TL olup, ücret alıcıya aittir.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Toptan satış

Hülya Avşar online sitemizden toptan satış yapılmamaktadır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya toptan alım icin talebiniz varsa lütfen firma bilgileriniz ile birlikte bizimle iletişime geçiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Beden tablosu

Ürünlerin beden tabloları ve ölçüleri detay sayfalarında bulunmaktadır.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Ödeme şekilleri

Hülya Avşar satış sitemizde kredi kartı ile online olarak ödeme yapılmaktadır.

Hülya Avşar banka havalesiyle de ödeme kabul etmektedir.  info@hulyaavsar.com.tr  adresimize ödemenizi havale yolu ile yapmak istediğinizi bildirdiğinizde, gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılacaktır.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Gizlilik

Müşteri gizliliği bizim icin önemlidir ve kesinlikle garanti altındadır. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde kiralanmaz, satılmaz, dağıtılmaz ve yayınlanmaz. İletişim için vermiş olduğunuz isim-telefon-adres ve e postanız yalnızca sipariş konfirme amaçlı kullanılır. Gizlilik sözleşmesini incelemek için tıklayınız.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Destek  

Ekibimiz kolay ve keyifli alışveriş yapmanızı sağlamak icin çalışmak ve çabalamaktadır. Siparişiniz veya ürünlerimiz hakkındaki sorularınız icin destek@hulyaavsar.com.tr (support@hulyaavsar.com.tr) adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen size geri dönüş yapabilmemiz için bize 48 saat süre veriniz.


Diğer konularla ilgili bilgi almak için aşağıdaki e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

destek@byh.com.tr